Sanat Nakliyat

Hakkımızda

Eskişehir evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren Sanat Nakliyat, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Firmamız Eskişehir ilinde kaliteli paketleme yapan ve profesyonel olarak çalışan firmalardan biridir. Evden eve nakliyat başta olmak üzere büro ofis taşıma işlerini başarı ile yerine getirebilecek alt yapıya sahiptir.

 

Sanat Nakliyat olarak, şehir içi ve şehirler arası taşıma esnasında mutlaka tüm eşyalara sigorta yapıyor, olası risklerin önüne geçiyoruz. Ücretsiz paketleme sistemimizle taşınma işi hem hijyenik hem de korunaklı hale getirilmiştir. Zaten garantili olan taşıma işlemimizde Ev eşyalarınızın toplanması için kullandığımız özel malzemelerle tam bir koruma sağlanmıştır. Elbiseleriniz için askılı koli ve cam eşyalarınız için plastik sandıklar tedarik edilmiştir. Eğitimli elemanlar son model araçlar ile eşya toplama ve paketleme aşamasındaki özenimizle Eskişehir nakliyat firmaları içerisinde bir marka olmayı başardık.

 

Yeni nesil taşımacılık anlayışına uygun olarak taşınma konusunda kurumsal bir destek veriyoruz. Yetki belgelerimiz, güvenilir, güler yüzlü ve profesyonel çalışma kadromuz ile sigortalı bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

Sanat Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Vişnelik Mahallesi Stad Sokak No: 2/B Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0537 415 74 41

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım